0 5 min 1 rok

Rozwiązanie odzyskiwania danych w Chandigarh, Punjab, Indie

Chandigarh Data Recovery Services to agencja cyfrowa, która świadczy usługi odzyskiwania danych. Zapewniają odzyskiwanie danych na miejscu i zdalne odzyskiwanie danych. Odzyskują utracone pliki z dysków twardych, kart pamięci, dysków USB i innych nośników pamięci.-Chd Data Recovery Services i Chd Recovery Software to dwa wiodące programy do odzyskiwania danych, które mogą odzyskać dane z różnych typów dysków twardych i kart pamięci.-Chd Data Recovery Services jest wiodącym dostawcą usług odzyskiwania danych chandigarh. Chd Recovery Software jest android oparty chandigarh oprogramowanie do odzyskiwania danych, które pomaga w odzyskiwaniu uszkodzone, uszkodzone, usunięte i sformatowane files.Chandigarh Data Recovery Services została założona w 2005 roku przez pana Bhupinder Singh Dhillon i jego zespół z jedynym celem świadczenia usług odzyskiwania danych chandigarh do klientów. Mają ogromne doświadczenie w świadczeniu tej usługi dla klientów z Chandigarh, Haryana i Delhi NCR region.Chandigarh Data Recovery Services ma siedzibę jako jeden z najlepszych firm odzyskiwania danych w regionie Chandigarh od czasu jego powstania. Od tego czasu stale powiększają swoją bazę klientów i są obecnie jedną z wiodących firm świadczących usługi odzyskiwania danych w całym regionie Chandigarh, Haryana i Delhi NCR.

Odzyskiwanie danych w Chandigarh Delhi Zirakpur

Chandigarh to miasto w indyjskim stanie Pendżab. Jest to stolica dystryktu Chandigarh, położona nad brzegiem rzeki Ravi. Nazwa miasta wywodzi się od „Chand” (miasto) i „Garh” (fort).Miasto liczy około 1 mln mieszkańców i jest jednym z najgęściej zaludnionych miast w Indiach. Miasto zostało pierwotnie zbudowane przez władców Mughal, a później stało się częścią Imperium Brytyjskiego podczas rządów brytyjskich w Indiach.Miasto zostało założone przez Maharadżę Ranjit Singh w 1849 roku jako osada dla pendżabskich muzułmanów, którzy wyemigrowali do Indii z Afganistanu i Pakistanu. Obszar ten został później nazwany na cześć Ranjit Singh, kiedy otrzymał pełną suwerenność nad nim w 1849 roku przez królową Wiktorię, która stała się cesarzową Indii w tym czasie.Był znany jako „Ranjitgarh”, co oznacza „ogród” lub „miasto ogród”. It-Chd Data Recovery Services jest wiodącym dostawcą usług odzyskiwania danych w Indiach. Świadczymy usługi odzyskiwania danych od ponad dekady i wciąż jesteśmy silni.-Odzyskiwanie danych to proces odzyskiwania utraconych lub uszkodzonych danych z dysku twardego, urządzenia pamięci masowej itp. Chd Data Recovery Services oferuje Chd Recovery Software dla wszystkich rodzajów odzyskiwania danych.

Odzyskiwanie danych Chandigarh, odzyskiwanie twardych dysków

Chd Data Recovery Services, Chd Recovery Software i Chd Recovery Service to jedne z najbardziej popularnych i chętnie używanych programów do odzyskiwania danych.-Chd Data Recovery Services to dostawca usług informatycznych z siedzibą w Chd. Świadczy ona usługi odzyskiwania danych dla klientów z Chd. Firma została założona w 2000 roku przez grupę osób, które były użytkownikami opracowanego przez siebie oprogramowania do odzyskiwania danych.Chandigarh Data Recovery Services jest jedną z najpopularniejszych firm zajmujących się odzyskiwaniem danych w Indiach i świadczy doskonałe usługi odzyskiwania danych już od prawie siedmiu lat. Firma zdobyła wiele nagród i wyróżnień za ich doskonałą obsługę klienta i zadowolenie klienta, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwiązania programowe, które zostały pomagając klientom odzyskać swoje utracone pliki z różnych rodzajów nośników pamięci, takich jak dyski twarde, pamięci USB, zewnętrzne dyski twarde itp.-Chd Data Recovery Services, Chd Recovery Software jest wiodącą firmą w dziedzinie odzyskiwania danych. Zapewniają one wysokiej jakości usługi w przystępnych cenach.

Odzyskanie danych w Chandigarh, Punjab

Chd Data Recovery Services świadczy usługi odzyskiwania danych dla wszystkich rodzajów dysków twardych, w tym wszystkich wyprodukowanych przez Western Digital, Seagate i Toshiba, a także dla każdej innej marki.-Chd Data Recovery Services (CDR) to firma, która specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z dysków twardych. Mają rozbudowaną sieć klientów, którzy zaufali ich usługom i otrzymują świetne opinie od klientów.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych po zniszczeniu danych

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]