Życzenia na pożegnanie z pracy

W firmie Styrogenic jesteśmy ekspertami, jeśli chodzi o pisanie i publikowanie e-booków na temat wszystkiego, co dotyczy rozwoju osobistego. Ostatnio zdecydowaliśmy się dodać eBook, który mówi o Goodbye Years. To nie jest tradycyjna książka o emeryturze, ale raczej książka o dojrzewaniu dla tych, którzy przygotowują się do rozpoczęcia lub przedłużenia swojego życia. Dla tych z Was, którzy planują karierę zawodową, rozpoczynanie jej lub przedłużanie, ten eBook jest dla Was.

– Goodbye Years, autor: Steve Newell, Ph.D. Praca z tobą była przyjemnością, a szczególnie cieszyła się każdą jej minutą. Do widzenia i proszę, postaraj się nie robić niczego, co mogłoby sprawić, że będziesz tego żałować. Jeśli szukasz życzeń pożegnalnych od znajomego lub współpracownika, mamy tutaj kilka wspaniałych życzeń pożegnalnych od współpracownika.

„Życzę ci bardzo szczęśliwej emerytury. Zawsze będę dumny z ciebie i twoich wielu osiągnięć. Dziękuję za to, że jesteś tak wspaniałym przyjacielem, gdy wyjeżdżasz. nie zapomnij powiedzieć im, jak bardzo ich kochasz ”.

Życzenia na pożegnanie z pracy

– Od współpracownika: „Jesteś dobrym przyjacielem i zawsze nim będziesz. Proszę, rób dalej to, co robisz i ciesz się latami emerytalnymi. Powodzenia i oby zawsze znajdziesz odwagę, by porozmawiać”. To niesamowita perspektywa dla każdego, kto stoi przed końcem pewnej epoki lub zmianą kariery i wspaniały sposób na wyrażenie tego, jak bardzo za kimś będzie tęsknić.

– Od znajomego: „Jesteś dobrym przyjacielem i zawsze nim będziesz. Pamiętaj, aby żyć pełnią życia i dziękuj tym, którzy dali Ci szczęście w znalezieniu nowej pracy lub znalezieniu nowej pracy. Miłej podróży i gratulacje Twoja nowa podróż. Wiem, że przejdziesz przez ten trudny czas silniejszy i bardziej zdolny do pomocy innym w Twojej sytuacji ”.

– Od współpracownika: „Żegnaj, John, jak się masz? Świetna robota i nie pozwól, aby cokolwiek Cię przygnębiło. Po prostu wiedz, że masz kogoś takiego jak ja, na którym możesz polegać w takich chwilach jak te. Kocham Cię”.

Są to doskonałe prezenty na pożegnanie dla kogoś takiego jak Ty, który ma zamiar przejść na emeryturę lub rozpocząć nową przygodę w życiu. Życzenia pożegnalne nie zawsze dotyczą osoby, którą zostawiasz, ale co ważniejsze, polegają na pożegnaniu i podziękowaniu tym, którzy dali Ci szansę i wspierali Cię przez lata w pracy. Mając pod ręką odpowiednie słowa, cytaty, wiersze i inne pamiątki, możesz wysłać swoje pożegnalne wiadomości do byłych współpracowników, mając pewność, że wyjeżdżasz na dobrych warunkach.

W każdej sytuacji, w której możesz się znaleźć, istnieje kilka sposobów na pożegnanie. Pożegnania nie muszą być trudne, nawet jeśli odchodzisz na emeryturę po stresującej, wymagającej karierze lub zdobywasz nową pracę. Wszystko, co musisz zrobić, to pomyśleć o tym, co naprawdę chciałbyś powiedzieć swoim najlepszym przyjaciołom, członkom rodziny lub współpracownikom, gdy nadejdzie odpowiedni czas. Istnieje kilka przemyślanych sposobów na pożegnanie i pożegnanie, od prostych cytatów po wiersze, a nawet zabawne cytaty. Z pomocą inspirujących cytatów i poezji możesz napisać list pożegnalny, który będzie naprawdę ceniony i podarowany ukochanej osobie, lub możesz skorzystać z inspirującego cytatu lub wiersza, który pokaże światu, jak bardzo Ci zależy .